Šis puslapis išverstas naudojant Google vertėją. 
Reikia pagalbos? Prašome susisiekti su mumis ir mes jums padėsime.

Susisiekite su mumis čia

Praneškite mums naudodami formą ir mes netrukus su jumis susisieksime.

Kundsupport
Försäljningsingenjörer
Aptarnavimas
Sarah Martinsson
Customer Support Representative
070-582 28 17smartinsson@benzlers.com
Alexander Ulappa
Customer Support Representative
070-249 44 48aulappa@benzlers.com
Hans Nielsen
Technical Sales Support/Coordinator
070-565 90 29hnielsen@benzlers.com
Madeleine Berlin-Andersson
Customer Support Representative Export Sales
070-565 90 29mandersson@benzlers.com
Sheil Patel
Assistant Export Manager
072-234 14 17spatel@benzlers.com
Fredrik Ulappa
Customer Support Representative & Service
070-567 78 54fulappa@benzlers.com
Amelie Wallenbro
Customer Support Representative & Marketing Coordinator
073-037 18 32awallenbro@benzlers.com
Mikael Sundberg
Sales Engineer
072-217 11 47
msundberg@benzlers.com
Fredrik Ulappa
Customer Support Representative & Service
070-567 78 54fulappa@benzlers.com

Kontor

Švedija
Pagrindinis biuras
AB Benzlers
Porfyrgatan 7
SE-254 68 Helsingborg
Raskite čia
+46 (0) 42 18 68 00
order@benzlers.com
Švedija
Örebro
AB Benzlers
Singelvägen 12
SE-702 36 Örebro
Raskite čia
+46 (0) 42 18 68 00
order@benzlers.com
Suomija
Helsinkis
Oy Benzler Ab
Strömbergintie 8 D LH
00380 Helsinki
Raskite čia
+358 9 340 1716
vpuhakka@benzlers.com
Nyderlandai
Venlo
Benzler-TBA BV
Jachthavenweg 2
5928 NT Venlo
The Netherlands
Raskite čia
+ 31 77 324 59 00
mail@benzlers.com
Vokietija
Diuseldorfas
Benzler Antriebstechnik GmbH
Rather Str. 49 g
D-40476 Düsseldorf
Deutschland
Raskite čia
+ 49 0800 350 4000
mail@benzlers.com
Italija
Milanas
Benzlers Italia srl
Via Manzoni 52,
20089 Rozzano MI
Italy
Raskite čia
+ 39 028243511
mail@benzlers.com
Danija
Benzler Transmissioner A/S
+45 36 34 03 00
order@benzlers.com
kirstiMeniu linkedin Facebook pinterest youtube rss Twitter instagramas facebook-tuščia rss tuščias linkedin-blank pinterest youtube Twitter instagramas