See leht on tõlgitud Google'i tõlkega. 
Abi vajama? Palun võtke meiega ühendust ja me aitame teid.

Võtke meiega ühendust siin

Andke meile sellest vormi kaudu teada ja me võtame teiega peagi ühendust.

Klienditugi
Müügiinsenerid
Teenindus
Sarah Martinsson
Customer Support
070-582 28 17smartinsson@benzlers.com
Alexander Ulappa
Customer Support
070-249 44 48aulappa@benzlers.com
Hans Nielsen
Technical Sales Support/Coordinator
070-565 90 29hnielsen@benzlers.com
Madeleine Berlin-Andersson
Customer Support Export Sales
073-037 18 55mandersson@benzlers.com
Sheil Patel
Assistant Export Manager
072-234 14 17spatel@benzlers.com
Fredrik Ulappa
Customer Support & Service
070-567 78 54fulappa@benzlers.com
Amelie Wallenbro
Customer Support & Marketing Coordinator
073-037 18 32awallenbro@benzlers.com
Mikael Sundberg
Sales Engineer
072-217 11 47
msundberg@benzlers.com
Fredrik Ulappa
Customer Support Representative & Service
070-567 78 54fulappa@benzlers.com

kontor

Rootsi
Peakontor
AB Benzlers
Porfyrgatan 7
SE-254 68 Helsingborg
Leia siit
+46 (0) 42 18 68 00
order@benzlers.com
Rootsi
Örebro
AB Benzlers
Singelvägen 12
SE-702 36 Örebro
Leia siit
+46 (0) 42 18 68 00
order@benzlers.com
Soome
Helsingi
Oy Benzler Ab
Strömbergintie 8 D LH
00380 Helsinki
Leia siit
+358 9 340 1716
vpuhakka@benzlers.com
Holland
Venlo
Benzler-TBA BV
Jachthavenweg 2
5928 NT Venlo
The Netherlands
Leia siit
+ 31 77 324 59 00
mail@benzlers.com
Saksamaa
Düsseldorf
Benzler Antriebstechnik GmbH
Rather Str. 49 g
D-40476 Düsseldorf
Deutschland
Leia siit
+ 49 0800 350 4000
mail@benzlers.com
Itaalia
Milano
Benzlers Italia srl
Via Manzoni 52,
20089 Rozzano MI
Italy
Leia siit
+ 39 028243511
mail@benzlers.com
Taani
Benzler Transmissioner A/S
+45 36 34 03 00
order@benzlers.com
ristmenüü linkedin facebook pinterest Youtube rss twitter instagram facebook-tühi rss tühi linkedin-blank pinterest Youtube twitter instagram