Denne side er oversat med Google Translate. 
Brug for hjælp? Kontakt os venligst, så hjælper vi dig.

Kontakt os her

Giv os besked via formularen, så vender vi tilbage til dig snarest.

Kunde support
Salg
Sarah Martinsson
Customer Support Representative
070-582 28 17smartinsson@benzlers.com
Sheil Patel
Assistant Export Manager
072-234 14 17spatel@benzlers.com
Fredrik Ulappa
Customer Support & Service
070-567 78 54fulappa@benzlers.com
Amelie Wallenbro
Customer Support Representative & Marketing
073-037 18 32awallenbro@benzlers.com
Mogens Jensen
Sales Engineer
+45 26 78 77 35
mjensen@benzlers.com

Kontor

Sverige
Hovedkontoret
AB Benzlers
Porfyrgatan 7
SE-254 68 Helsingborg
Find her
+46 (0) 42 18 68 00
order@benzlers.com
Sverige
Örebro
AB Benzlers
Singelvägen 12
SE-702 36 Örebro
Find her
+46 (0) 42 18 68 00
order@benzlers.com
Finland
Helsinki
Oy Benzler Ab
Strömbergintie 8 D LH
00380 Helsinki
Find her
+358 9 340 1716
finland@benzlers.com
Holland
Venlo
Benzler-TBA BV
Jachthavenweg 2
5928 NT Venlo
The Netherlands
Find her
+ 31 77 324 59 00
mail@benzlers.com
Tyskland
Düsseldorf
Benzler Antriebstechnik GmbH
Erna-Scheffler-Str. 2
D-40476 Düsseldorf
Deutschland
Find her
+ 49 0800 350 4000
mail@benzlers.com
Italien
Milano
Benzlers Italia srl
Via Manzoni 52,
20089 Rozzano MI
Italy
Find her
+ 39 028243511
mail@benzlers.com
Danmark
Benzler Transmissioner A/S
+45 36 34 03 00
order@benzlers.com
krydsmenu linkedin facebook pinterest Youtube rss kvidre instagram facebook-blank rss blank linkedin-blank pinterest Youtube kvidre instagram